1. Мощі Святого священомученика Йосафата, їх перевезено до музею з монастиря, що в Перемишлянах)
Йосафа́т КУНЦЕВИЧ (1580-1623 р.р.) — український церковний діяч, греко- католицький Архиєпископ Полоцький (з 1618 р.). Йосафат Кунцевич — єдиний загальнокатолицький український святий.
2. Пасмо волосся Митрополита Андрея
3. Накидка Митрополита
4. Антимінс, освячений митрополитом Андреєм
Митрополи́т Андре́й ШЕПТИЦЬКИЙ (1865-1944 р.р.) — восьмий (після відновлення Галицької митрополії в 1808 р.) Митрополит Української греко-католицької церкви. Народився у Прилбичах на Яворівщині. Вступив на владичий престол Митрополита Галицького, Архиєпископа Львівського і Єпископа Кам'янця- Подільського у віці 35 років, інтронізації відбулася 17 січня 1901 року в архикатедральному соборі святого Юра у Львові. Триває процес беатифікації Митрополита Андрія Шептицького. Єврейська громада України визнала Митрополита Шептицького праведником світу.
5. Тюремна подушка Патріарха Йосифа
6. Омофор Патріарха Йосифа
7. Особисті речі Патріярха Йосифа: тюремна сорочка, носовичок, піжама, шкарпетки, у яких він був похований (після перезахоронення їх було передано до нашого музею)
Патріарх Йосиф СЛІПИЙ, Верховний Архиєпископ, Кардинал і Митрополит (1944- 1984). Народився на Тернопільщині в лютому 1892 р. Він був науковцем, ісповідником віри та міжнародним захисником переслідуваних християн. Після завершення навчання у Львові, Інсбруку (Австрія), Римі й Парижі став професором і ректором (1928-1944) Львівської семінарії та Богословської академії. 11 квітня 1945 радянська влада заарештувала Архиєпископа Йосифа. Він провів 18 років у сталінських тюрмах, таборах праці та на Сибіру, де здобув ім’я безстрашного свідка віри.Упродовж наступних двадцяти років Патріарх Йосиф намагався активізувати життя Української Греко-Католицької Церкви на Заході. Він заснував Український Католицький університет і збудував церкву святої Софії в Римі. Помер 1984 року. У 1992 році його останки перевезли до Львова, де вони за участю понад мільйона вірних згідно з його волею поховані в соборі святого Юра.
8. Копія грамоти Берестейської унії
Бересте́йська у́нія — об'єднання греко-православної церкви України та Білорусі з римо- католицькою церквою за умов підлеглості православних Папі Римському, визнання основних католицьких догматів і збереження православної обрядовості. Унію формально й офіційно проголошено на церковному соборі в Бересті 1596 року.
9. Бронзовий хрест (прострілений радянським солдатом; переданий до музею зі села Стара Сіль Старосамбірського району)